0212 245 32 22 0532 215 31 49 info@detainsaat.com

Hakkımızda

Deta İnşaat 1994 den beri Kefken, Kerpe, Kumcağız altın üçgeninde tatil siteleri ve tatil köyleri inşa etmektedir.

Çünkü bölge İstanbul’ a 80 dakika, İzmit’ e ve Adapazarı’ na 30 dakika yakınlıktadır. Bizler tatil yapmak için uzun uzun programlar düzenleyecek zamanı bulana kadar ailemizle altın üçgene ulaşabiliyoruz.

Ailemizi çocuklarımızı Ege, Akdeniz’ e götürüp işimize dönerek merak içinde kalmak yerine Deta İnşaat’ dan örneğin Kumcağız AQUACITY den veya son proje Club Maraşoğlu Korupark’ tan çok da makul fiyatlara bir bahçe katı veya dubleks sahibi olup, istersek her gün dahi işimize gidip dönebiliyoruz.

Bakanlıkça turizm bölgesi ilan edilen altın üçgende bugünlerde Deta İnşaat’ dan villa sahibi olanlar üstelik kısa zamanda %100 lere varacak kazancın da sahibi olabiliyorlar.

Daha da üstelik Kumcağız’ ın çam kokulu oksijenini solumak, sakin denizinde çıkmak istemiyecek kadar yüzmek, Deta AQUACITY de ve Club Maraşoğlu Korupark’ta ise renkli, kaliteli ve keyifli bir yaşamı sürdürebilmek şansını bulabiliyoruz.

Dikkat edilirse bugünlerde birçok sahil beldesi out olurken Kumcağız,Kerpe,Kefken altın üçgenin önemi gittikçe öne çıkmaktadır. Bunda, yaşam merkezlerimize olan yakınlık, bölgenin artan kaliteli insan düzeyi, özgürce zamanı keyfe dönüştürme olanakları, 3.ncü Bopaz köprüsü geçişi çevre yollarının bölgenin yakınlarından geçecek olması hakkındaki bilgiler başta gelen sebeplerdir.

Bizler de aynı zamanda inşaat şirketimizle birlikte İstanbul merkezli bir turizm grup şirketi olmamıza rağmen bölgenin önemini çok öncelerden hissedip yatırım yapma ihtiyacıyla altın üçgene bir girdik, gönül verdik, mutluluğun sadece kendi mutluluğumuzla değil yaptığımız evleri satın alan birbirinden değerli ailelerin mutlu olmasıyla daha öne çıkacağını bilerek çevremizi bölgede genişlettik ve bir daha altın üçgenden çıkmadık.

Şu anda Deta İnşaat’ dan ev almış 600 dostumuz ve arkadaşlarımızla Kumcağız’ da güzel vakitler geçiriyoruz.

Başkanımız Tahir Maraşoğlu yukarıda belirttiğimiz gerekçelerle sizleri ve dostlarınızı da Kumcağız’ da güzel vakitler geçirmeye davet ediyor.

Sağlıkla, Mutlulukla,Bereketle!

Deta İnşaat ©